Prosím hlásněte mi
TADY jsem tam jako Nimth soutežím s Robertem Pattisonem

Letopisy narnie: Princ Kaspian

24. března 2009 v 20:20 | Nimth de Gaya
Něco o druhém dílu

NEKOPÍROVAT MOJE TVORBA


Souzorezci Pevensovi se vracejí o rok později do Narnie!

Sourozenci Pevensovi byli znovu povolány do Narnie.V Narnii uplynulo 1300 let a narnie se změnila.Běhen jejich nepřítomnosti vládnou Telmaríni a jim zlý Miraz.Mezi Telmaríny jsou narniané jen pověstí.Sourozence povolá Kaspian, který zatroubý na Zuzanin roh.Naleznou zříceninu hradu Cair Paraval a zachráni trpaslíka.Spolu s ním jdou hledat Kaspiana a Lucinka zahlédne Aslana, nikdo ji nevěří.
Konečně najdou Kaspiana a ostatní, kteří v noci ukradli zbraně.Připravovali se na boj, který chtěli uskutečnit na Kaspianově hradě.
Po tom co zautočili na hrad a plno jich padlo dali se na ústup,ale všichni se nevrátili.Musejí se znovu připravovat na boj s Mirazovou armádou.Lucinka se Zuzanou jedou najít Aslana, ale pronásledují je bojovníci od Miraze.Lucinka se za Aslanem vydáva sama.Spolu s Aslenem se vrací a pomáhá tak sourozencům.Armáda, kterou vybudoval Miraz se dá na ustup a rozhodují se zda přejít řeku na druhou stranu kde stojí Lucinka s Aslanem.
Přecházejí řeku s Lucince, když Aslan zařve a na pomoc příjde Neptun(vládce vody).Smete Mirazovu armádu a Kaspian je korunovám králem.Sourozenci se loučí a Petr se Zuzanou se už do Narnie nikdy nevrátí.

Je to krátké ale už mě nic nenapadá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama