Prosím hlásněte mi
TADY jsem tam jako Nimth soutežím s Robertem Pattisonem

2.Kapitola

15. dubna 2009 v 16:39 | Nimth de Gaya |  Stříbrné slunce
2.KAPITOLA
Setkání

Ten týden utekl jak voda. Celý víkend jsem strávil na lovu a připravoval jsem se na příchod té nové dívky. Nina a Kaj mi pomáhali o tom nemluvit. Trávili se mnou veškerý čas na lovu. Byl to super víkend. V pondělí na obědě jsem viděl tu novou holku. Sedělu u stolu s Michel, Leou a Mandy. Seděl jsem od jejich stolu nejdál. Já a moje rodina jsme seděli v rohu místnosti u okna a oni seděli na opačné straně, ale nebylo nemožné abych o ni aspoň něco nevěděl. Mandy se ji na něco pořád vyptávala. Slyšel jsem Mandynu mysl. Tak ona má radši když se ji řiká Christy, co mi asi tak ještě prozradí? usilovně Mandy přemýšlela. Lea uvažovala o ukolech a Michel ta se Christy na něco ptala. Jak se jí mám jen zeptat? Christy proč jsi se sem přestěhovala? zeptala se ji nakonec Michel. Nevěděl jsem co se dozvěděla, protože přišel Jack a měl nechutné myšlenky. Přemýšlel jak by Christy zbalil. Nevěděl, že ho má Mandy ráda. Najednou jsem uslyšel Mandin vnitřní hlas neboli její mysl. Oni? Tak tebe zajímají Novocanovi, dobře řeknu ti o nich co vím, ale zapomeň na ně všichni jsou zadaný a ten jediny co nemá přítelkyni je můj. Vědel jsem co ji odpovídá a znělo to nějak takhle:
,,To jsou sourozenci Novocane. Jsou tu už dva měsíce, no a ta vysoká tmavovláska je Jasmin, ale řikají ji Jas. Ten co sedí vedle ní, je její přítel Josuo. Vedle Josua sedí Kaj a ten chodí s Ninou stou vedle něj.No a ten co sedí sám je Mike.Ale zapomeň na něj nikoho se nevšimají a žádná holka pro něj není moc dobrá."
Při této odpovědi jsem se uchechtl a řekl jsem to sourozencům. Josuo dostal záchvat smíchu až nemohl dýchat. Po obědě jsem měl biologii. Měl jsem velké štěstí, seděl jsem sám a nemusel dávat pozor. Profesor vešel do třídy, ale všichni se ještě bavili. Potom přišla ona. Byla krásná a půvabná, rozdlédla se po třídě a pak šla k učiteli. Dostala učebnice a pak ji profesor posadil vedle mě. V ten moment jsem ucítil vůni jejího masa, kůže ji voněla po růžích a maso, to vonělo jako když vy cítíte pizzu. Už jsem přemýšlel nad tím jak se ji zakousnu do masa a jak postupně zabiju ostatní, aby nezbyl žádný svědek. Nemohl jsem déle setrvat v jedné místnosti s ní a tak jsem se dovolil uvolnit z hodiny se slovy:
,,Pane profesore, mohu odejít z hodiny, není mě dobře"
,,Dobře pane Novocane, můžete odejít z hodiny"uvolnil mě profesor.
Sebral jsem si učebnice a odešel jak nejrychleji jsem mohl. Sedel jsem si do auta a čekal až příjdou ostatní.
,,Tak co, jaké to bylo?"zeptala se mě Nina.
,,Co jaké bylo?"nechápavě jsem se ji zeptal.
,,No přece hodina s ní" odpověděl Josuo.
,,No já nevím, nebyl jsem tam musel jsem odejít."
,,Proč?"zeptali se všichni.
,,No, její kůže voněla po růžích a maso jako ta nejlepší pizza."
,,Miku ty jsi ji chtěl sežrat"začal se smát Josuo.
,,To není vtip, přemýšlel jsem jak zabiju svědky"řekl jsem vážně. Jeho smích zmlkl, teď pochopil, že to bylo míněno vážně. ,,Nevadilo by vám kdyby jste jezdili nějaký čas s Jasmin?"zeptal jsem se.
,,Ty chceš někam jít?"zeptala se Jas.
,,Chtěl bych na nějaký čas jít pryč."
,,Promluv si o tom s Leem"
,,Fajn, promluvím."
Doma jsem si sním promluvil a s Rediou taky. V odchodu mi nebránili a tak jsem ještě tu noc odešel. Byl jsem až za hranicema našeho státu. Narazil jsem tam na pach pumi a nějaký ten den jsem ji stopoval. Najedl jsem se, tak aby mi nevadila jaká koli vůně masa a skusil jsem sejít do města. Vše bylo v pořádku, nevěděl jsem kolik uplynulo dní a tak jsem se vrátil domu.Tam mi řekli, že uplynul týden a tři dny.Leo mi napsal omluvenku a nikdo se o Christy nezmínil. Já jsem o ni musel neustále přemýšlet. Něco na ni mě přitahovalo víc než bych chtěl, ale nevěděl jsem co. Nina se divně usmívala, už jsem to neviyržel a zeptal se ji.
,,Co je Nino, tvůj výraz v obličeji mě deptá" vyštěkl jsem na ni.
,,Ty jsi nic nezjistil?" zeptala se mě.
,,Co jsem měl zjistit?"nechápavě jsem odpověděl.
,,Takže jsi byl doopravdy zamyšlený. Kaj se tě snažil na něco upozornit a ty jsi ho nevnímal ani v mysly."
,,No...já.....přemýšlel jsem o něčem."
,,Nebo někom?"zeptal se Kaj.
,,Tak jo přemýšlel jsem o ni. Co se dělo ve škole?"
,,No moc toho nevíme, tři dny byly tábořit dole v rezervaci Masai Raniuka. Hned ten následující den co jsi odjel. Když se vrátili do školy byla, nevím jak ti to říct.."
,,Divná, Jack a Cody ji podlejzali, ale ona ignorovala a odháněla. Bavila se více s Leou s tom menčí se zrzavýma vlasama."řekl místo Niny Kaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weňa$ - Tvoje NARNIEUJÍCÍ TĚ SB, které Tě nikdy v životě nechce ztratit! Weňa$ - Tvoje NARNIEUJÍCÍ TĚ SB, které Tě nikdy v životě nechce ztratit! | Web | 15. dubna 2009 v 17:43 | Reagovat

Bože =-O To je úžansý!!! =) Moc moc moc moc moc se Ti to povedlo, vážně. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama